20 lutego 2020,imieniny Leona, Ludomira, Zenobiusza

Imprezy i wydarzenia

Drużyna z Polski zajęła I miejsce w ramach VIII Międzynarodowych Zawodów Narciarskich MSW Republiki Chorwackiej

W Zagrzebiu na stoku narciarskim Sljeme w trakcie Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim odbyły się VIII Międzynarodowe Zawody Narciarskie MSW Republiki Chorwackiej. W rywalizacji udział wzięły drużyny z ośmiu europejskich policji. Drużyna z Polski zajęła I miejsce. W jej składzie był nasz mieszkaniec sierż. sztab. Radosław Dendys z Posterunku Policji w Kozach.
Gratulujemy!!
Dodano: 18-02-2020

Jednostka OSP z Międzybrodzia Żywieckiego podsumowała 2019 rok

Ochotnicza Straż Pożarna z Międzybrodzia Żywieckiego podsumowała ubiegły rok. Jak wynika ze statystyk, to właśnie strażacy z OSP Międzybrodzie Żywieckie brali udział w największej liczbie wyjazdów – 88 akcji, w tym 15 pożarów. Strażacy dodatkowo angażowali się w Szlachetną Paczkę oraz pomogli nagrać film uczniom ze Szkoły w Międzybrodziu Żywieckim dla Radia Zet dot. bezpieczeństwa.

Na ręce Prezesa jednostki OSP Międzybrodzie Żywieckie Pana Roberta Klisia pragnę przekazać wszystkim Druhom Strażakom wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie. Dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniących życie, zdrowie i mienie ludzkie.

Dziękujemy za służbę,
„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”
Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat

Dodano: 14-02-2020