22 sierpnia 2019,imieniny Cezarego, Tymoteusza

Imprezy i wydarzenia

Spotkanie kpt. Krystiana Szypki z uczniami Zespołu Szkół w Międzybrodziu Żywieckim

Zespół Szkól w Międzybrodziu Żywieckim 9 grudnia 2013 r. gościł niezwykłego żeglarza, mieszkańca naszej gminy kpt. Krystiana Szypkę. Kapitan Szypka to uczestnik prestiżowych transatlantyckich regat OSTAR , który w ramach projektu „OSTAR for Dydek” wystartował w tegorocznej edycji najstarszych transatlantyckich regat samotników OSTAR. Był pierwszym od 13 lat Polakiem w tym prestiżowym wyścigu samotnych żeglarzy przez Atlantyk.
Dodano: 10-12-2013

Warsztaty świąteczne

W dniu 4 grudnia 2013 r w Szkole Podstawowej Nr2 w Międzybrodziu Bialskim odbyły się warsztaty z tworzenia tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych. Warsztaty organizowane są przez Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Żywcu w ramach projektu "Tradycja a współczesność - świąteczne zwyczaje polsko-czeskiego pogranicza". Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013.
Dodano: 12-12-2013

XI DZIEŃ SOKOŁA

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Gminie Czernichów ma zaszczyt zaprosić Państwa na XI Dzień Sokoła 7 grudnia 2013 r. w Międzybrodziu Bialskim. Początek uroczystości o godz. 14.00 Rozpoczęcie XI Dnia Sokoła na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Międzybrodziu Bialskim.
Dodano: 21-11-2013

Konferencja Beskidzkiego Instytutu Nauk o Człowieku z cyklu Beskidzkie dziedzictwo, odbyła się 27 listopada 2013 roku w Urzędzie Gminy Czernichów

Pełny tytuł sesji naukowej brzmi: „Beskidzkie Dziedzictwo. Wiara i kultura Pogranicza”. Poprzednia konferencja odbyła się w Szczyrku i zainaugurowała obchody 40-lecia nadania praw miastu. Tym razem współorganizatorami konferencji obok Beskidzkiego Instytutu byli: Gmina Czernichów oraz Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, o. Bielsko-Biała. Członkowie stowarzyszenia pragnęli tą konferencją uczcić zakończony w tym tygodniu „Rok Wiary”.
Konferencję otworzyli, witając przybyłych gości: Adam Kos - Wójt Gminy i Ks. dr Stanisław Cader, Prezes BINoC – prowadzący obrady. Tematyka spotkania dotyczyła wielu aspektów życia ludzi pogranicza.
Dodano: 02-12-2013

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ W GMINIE CZERNICHÓW

29 listopada 2013 r. na Hali sportowej w Czernichowie rozegrany został turniej piłki nożnej halowej z udziałem zawodników z terenu gminy Czernichów. I miejsce zajęła reprezentacja Orlika Międzybrodzie Bialskie, II miejsce Zespół Szkół Międzybrodzie Żywieckie, III Miejsce Zespół- Szkolno- Przedszkolny z Czernichowa, IV miejsce Orlik Międzybrodzie Żywieckie, V miejsce Szkoła Podstawowa nr2 Międzybrodzie Bialskie. Gratulujemy zwycięzcom! Fotorelacja z turnieju w załączeniu.
Dodano: 20-11-2013

Pierwsze POSIADY GÓRALSKIE w Czernichowie

Regionalne Stowarzyszenie Kulturalne ROZTOKA z Międzybrodzia Żywieckiego
23.11.2013 r. zorganizowało Pierwsze Posiady Góralskie.
Miłośnicy folkloru i tradycji góralskich spotkali się aby pogadać gwarą, pośpiewać i
potańcować. Przygrywały góralskie kapele z Międzybrodzia Żywieckiego:
ROZTOKA, ISEPNICA i dziewczęta – młode talenty z ogniska muzycznego w Międzybrodziu Żywieckim.
Dodano: 29-11-2013

Uroczyste otwarcie Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji "Ad Finem" im. Marii Krystyny Habsburg w Czernichowie

25 listopada o godz.13.00 odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji "Ad Finem" im. Marii Krystyny Habsburg. W trakcie uroczystości odsłonięty został pomnik Księżnej Marii Krystyny Habsburg. Kliknij tutaj aby przejść do fotogalerii.
Dodano: 25-11-2013

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Czernichowie odbyła się niespotykana lekcja historii

Dzięki uprzejmości Państwa Elżbiety i Ryszarda Pawłowskich, młodzież mogła zobaczyć i dotknąć sprzętu wojskowego, poznać jego zastosowanie. Przymierzyć mundur a nawet poczuć się przez chwilę jak spadochroniarz. W imieniu młodzieży i pedagogów dziękujemy za przeprowadzenie tej niezwykłej lekcji.
Dodano: 26-11-2013

Najlepszy film amatorski - oddaj głos na Czernichów

W ramach Turnieju Europejskiego Śląskie do przodu! na stronie rpo-promocja.slaskie.pl/glosowanie zostanie przeprowadzony konkurs na najlepszy film amatorski. Konkurs będzie trwać od 12 - 25 listopada br. W tym czasie można oddawać głosy na wybrane filmy. W sumie można będzie zagłosować max. na 3 najciekawsze filmy, przyznając odpowiednio 1, 2 lub 3 punkty.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu.
Dodano: 08-11-2013

Jubileusze małżeńskie

Dnia 26 października 2013 roku odbyła się niecodzienna uroczystość – spotkanie par małżeńskich, które wspólnie przeżyły 25 i 50 lat. W załączeniu fotorelacja z uroczystości.
Dodano: 13-11-2013

Miss i Mister Żywiecczyzny 2013

Dwanaście pań oraz siedmiu panów z różnych części powiatu żywieckiego zakwalifikowało się do uczestnictwa w Wyborach Miss i Mistera Żywiecczyzny 2013. Wszyscy mają od 16 do 24 lat. Wyłonieni zostali podczas specjalnych castingów, przeprowadzanych w żywieckim Miejskim Centrum Kultury.
Już 12 października (sobota) w Centrum Rozrywki „Kometa” w Żywcu, przy ulicy Fabrycznej 1, odbędzie się oficjalna prezentacja kandydatek oraz kandydatów uczestniczących w żywieckim konkursie piękności. Podczas imprezy młode panie uczestniczyć będą w wyjątkowym pokazie mody przygotowanym przez firmę „Styl Studio Vena”. Zaprezentują miedzy innymi kolekcję jesienno - zimową, kolekcję „Dres Kod”, a także kolekcję wieczorową. Przewidziano ponadto pokazy tańca Dance Hall oraz taniec brzucha w wykonaniu Kingi Bednarz.
Dodano: 10-10-2013

Święto Niepodległości w Gminie Czernichów

Fotorelacja z obchodów Święta Niepodległości w Gminie Czernichów.
Dodano: 21-10-2013

Zajęcia Aerobiku z elementami choreografii w Czernichowie

Zapraszamy na zajęcia w każdy czwartek na Halę sportową w Czernichowie. Start o godz. 18.00
Dodano: 30-09-2013

SPOTKANIE AUTORSKIE z Barbarą Rybałtowską

16 października 2013 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie zorganizowała w Centrum Kultury w Międzybrodziu Bialskim spotkanie autorskie z Barbarą Rybałtowską, pisarka, piosenkarka, autorka tekstów piosenek, aktorka, malarka, artystka realizująca się na wielu płaszczyznach sztuki.
Dodano: 10-10-2013

Promocja książki "Zwyczaje i obrzędy ludowe na Żywiecczyźnie" Jan Gąsiorek i Marcin Pokusa

24 października 2013 r. (czwartek) o godz. 11.00 w Centrum Kultury w Międzybrodziu Bialskim spotkanie z Janem Gąsiorkiem autorem, regionalistą, znawcą folkloru. Ukazująca się właśnie książka zawiera opisy zwyczajów i obrzędów całej historycznej Żywiecczyzny.
Dodano: 04-10-2013

21 września 2013 odbyły się XXII Gminne Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Czernichów

21 września 2013 na strzelnicy PGE Energia Odnawialna S.A. oddział ZEW Porąbka-Żar w Międzybrodziu Bialskim, rozegrane zostały XXII Gminne Zawody Strzeleckie o puchar Wójta Gminy Czernichów. Fotorelacja w załączeniu. Foto Józef Pszczółka.
Dodano: 25-09-2013

Życzenia dla nauczycieli i pracowników obsługi szkół

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Życzymy, aby Państwa wysiłek owocował postępami w nauce uczniów. Serdecznie dziękujemy za codzienny trud włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości życiowych.

Z poważaniem:

Wójt Gminy
Adam Kos
Przewodniczący Rady Gminy
Adam Badan
Dodano: 22-08-2019

Osiągnięcia Drużyny OMB ORLIK MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE w miesiącu wrześniu 2013

Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska
- Zawody Gminne – I Miejsce
- Półfinały Wojewódzkie w Bielsku – Białej – III Miejsca
Żywiecka Liga Orlików – LIGA ŻAKÓW
- Turniej w Międzybrodziu – I Miejsce
- Turniej w Jeleśni – I Miejsce
Ponadto zawodnicy : Maksymilian Badan- rocznik 2003
Norbert Libionka- rocznik 2003
Zostali powołani do kadry Podokręgu Żywieckiego, gdzie 20.09.2013 r. uczestniczyli w Turnieju Reprezentacji Podokręgów w Chorzowie.
Zawodnik Filip Waluś – Rocznik 2005 został powołany do kadry , która w Tychach przygotowuje się do Mistrzostw Europy w Dortmundzie.
Dodano: 09-10-2013

KONCERT Open Bleues

Górska Szkoła Szybowcowa AP ŻAR, Gmina Czernichów i Polskie Koleje Linowe zapraszają na dwa koncerty, które odbędą się 6 października 2013 r. niedziela Góra ŻAR - PKL godz. 14.00 i Szkoła Szybowcowa ŻAR godz. 17.00. Wstęp wolny.
Dodano: 03-10-2013

W dniu 4 września 2013 roku została podpisana w Krynicy umowa dotycząca remontu mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1408 S w Międzybrodziu Żywieckim

Starostwo Powiatowe w Żywcu uprzejmie informuje, że zły stan techniczny obiektu mostowego w ciągu DP 1408 S w km 0+100 w miejscowości Międzybrodzie Żywieckie, który stanowi jedyną drogą dojazdową do Elektrowni szczytowo-pompowej Porąbka – Żar uniemożliwia jego właściwe i bezpieczne eksploatowanie w tym przede wszystkim prowadzenie przez Spółkę zaplanowanych prac modernizacyjnych. Ostateczna wersja umowy została podpisana w Krynicy 4 września br. (podczas VII Forum Ekonomicznego). Umowę podpisali Prezes Zarządu PGE Energia Odnawialna SA Bogdan Pilch oraz Starosta Żywiecki Andrzej Zieliński przy udziale Dyrektora PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Porąbka-Żar w Międzybrodziu Bialskim Franciszka Lisowskiego.
Dodano: 10-09-2013

22 Gminne Zawody Strzeleckie

Zapisy przyjmowane będą do dnia 19 września 2013 roku na adres gmina@czernichow.com.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 33 866-13-25 wew. 103. Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy kubek !
Plakat oraz regulamin zawodów - kliknij dowiedz się więcej.
Dodano: 10-09-2013

DOŻYNKI SOŁECKIE w MIĘDZYBRODZIU BIALSKIM

Dnia 25 sierpnia 2013 r. w Międzybrodziu Bialskim odbyły się Dożynki Sołeckie. Święto plonów zainaugurowano mszą świętą w kościele parafialnym, którą celebrował ksiądz Dziekan Jan Wodniak. Starostami dożynkowymi byli Państwo Helena i Stanisław Pawlak. Poświęconymi darami pracy rolników, częstowali przybyłych mieszkańców i gości Koła Gospodyń Wiejskich i Rada Sołecka naczele z sołtysem Panem Krzysztofem Stworą.
Dodano: 03-09-2013

V Wieczorny Bieg na Górę Żar

Rywalizacja sportowa odbędzie się przy muzyce oraz oświetlonej trasie biegu. Więcej na www.pkl.pl
Dodano: 10-09-2013

IV TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA w GMINIE CZERNICHÓW

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania uczestnikom I etapu turnieju już 9 września 2013 r. na boisko ORLIK w Międzybrodziu Bialskim START godz. 10.00. W Turnieju wezmą udział chłopcy ROCZNIK 2002/2003 I ROCZNIKA 2000/2001

PISEMNE ZGŁOSZENIE DO IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA NALEŻY PRZESŁAĆ DO ORGANIZATORA KRZYSZTOFA ZIĘTKA
NR TELEFONU 664 014 173
DO DNIA 05.09.2013 R.

Dodano: 03-09-2013

Dożynki 2013

Kliknij dowiedz się więcej aby pobrać program imprezy.
Dodano: 14-08-2013

III Dni Powiatu Żywieckiego

Starosta Żywiecki, Burmistrz Miasta Żywca oraz Wójtowie Gmin Żywieckich mają zaszczyt zaprosić na III Dni Powiatu Żywieckiego. Impreza odbędzie się w dniach 23 - 24 sierpnia. Program imprezy - kliknij tutaj
Dodano: 14-08-2013

Zapraszamy do udziału w zajęciach pn. Historyczne Lato

Zapraszamy młodzież szkolną z terenu Gminy Czernichów do udziału w zajęciach poświęconych bitwie pod Grunwaldem. W programie spotkanie z historykiem, ubieranie rycerzy w kompletne, płytowe zbroje XV-wieczne, pokaz walki oraz zajęcia plastyczne polegające na analizie obrazu Jana Matejki. Na zakończenie młodzież wspólnie wykona na dużym formacie prace malarską przestawiającą ich wizję bitwy pod Grunwaldem. Zajęcie bezpłatne!
Dodano: 09-08-2013
Dodano: 22-07-2013

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół zaprasza na wernisaż i koncerty

10 sierpnia w Międzybrodziu Bialskim w Ośrodku Wypoczynkowym Silesia odbędzie się wernisaż malarski Joanny Kowalik początek o godzinie 17.00, o godzinie 19.00 rozpocznie się "Letnie koncertowanie" przed Centrum Kultury na pl. św. Ambrożego, wystąpią zespoły Little Indie Rock i Deaf Master. Impreza ma na celu promowanie młodych talentów z naszego terenu.
Dodano: 31-07-2013
Dodano: 02-08-2013

Weekend nad Jeziorem Międzybrodzkim

W załączeniu zdjęcia.
Dodano: 30-07-2013

Piknik Rodzinny

Wójt Gminy Czernichów i Rady Sołeckie Gminy Czernichów zapraszają do udziału w PIKNIKU RODZINNYM 3 sierpnia 2013 r scena nad jeziorem przy ul. Energetyków w Międzybrodziu Żywieckim. W programie: zabawne konkurencje Turnieju Sołectw min. zbijanie cepami balonów, Rura bieg, przeciąganie liny i wiele innych. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne zabawy dla dzieci min. makieta "Gmina naszych marzeń"; Imprezie towarzyszyć będą występy Orkiestry dętej, Chóru Kamerton, Ogniska gitarowego, gościnnie wystąpią Pensjonariusze PZOL z Międzybrodzia Bialskiego. Na zakończenie imprezy Festyn do rana.
Dodano: 12-07-2013
Dodano: 24-07-2013

XV Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2013 już za namiTo jubileuszowe wydarzenie sportowe odbyło się już po raz 15 w sobotę, 29 czerwca 2013 w Międzybrodziu Żywieckim. W rywalizacji wzięło udział 304 uczestników w tym również ze Słowacji, Ukrainy i Litwy. Na uczestników czekała dobra pogoda i ta sama od lat przepięknie zaplanowana na szczycie góry ŻAR trasa. Na mecie czekała kapela góralska ISEPNICA i przepyszne wypieki sponsora imprezy Pani Janiny Bronowskiej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy za Wasz udział i rywalizację zapraszamy za rok! Dziękujemy za wsparcie wszystkim sponsorom i przyjaciołom Biegu. Galeria zdjęć - kliknij tutaj.
Dodano: 01-07-2013

Finał Downhill Contest

Podczas tegorocznych edycji zawodów Downhill Contest pogoda nie rozpieszczała, zawody w Wiśle i Zawoi odbyły się w trudnych warunkach, na mokrej nawierzchni w górach okrytych sowitą mgłą. Zgoła inaczej sytuacja zapowiada się podczas finałowej edycji, która w najbliższy weekend 27-28.07.2013 odbędzie się w Międzybrodziu Żywieckim. Prognozy przewidują „żar z nieba ” z ponad 30-sto stopniową temperaturą.
Dodano: 25-07-2013

Orkiestra Dęta OSP Międzybrodzie Bialskie została zakwalifikowana do 2 etapu Przeglądów Strażackich Orkiestr Dętych

Decyzją Jury do udziału w Regionalnych (Międzywojewódzkich) Przeglądach Orkiestr Dętych OSP zakwalifikowała się Orkiestra Dęta OSP z Międzybrodzia Bialskiego.
Dodano: 05-07-2013

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Święta Morza

Link do fotogalerii gminy Czernichów - kliknij tutaj
Dodano: 09-07-2013

XIII Międzynarodowy Piknik Modelarski

Górska Szkoła Szybowcowa ŻAR zaprasza na XIII Międzynarodowy Piknik Modelarski. Szczegółowe informacje na stronie www.zar.piotrp.de

Dodano: 11-07-2013

Święto Morza 2013

Wójt Gminy Czernichów zaprasza na Święto Morza które odbędzie się w Międzybrodziu Bialskim - boisko LKS Żar w dniach 6 - 7 lipca 2013. Program imprezy - kliknij dowiedz się więcej.
Dodano: 25-06-2013

Konkurs wianków i Konkurs Wiedzy o Gminie Czernichów

Gmina Czernichów zaprasza do udziału w konkursach organizowanych podczas imprezy Święto Morza 6 lipca 2013. o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie wianków, dzieci przychodzą z własnoręcznie wykonanymi wiankami, które zostaną puszczone na tafle Jeziora Międzybrodzkiego zgodnie z tradycją nocy świętojańskiej. Uczestnik konkursu musi wypełnić kartę zgłoszenia i wrzucić do pudła z którego dla uczestników zostaną wylosowane atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy. Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzyma upominek. Dorosłych uczestników zapraszamy do Konkursu wiedzy o Gminie Czernichów, uczestnik chcący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do wypełnienia karty konkursowej sprawdzającej jego wiedzę o gminie Czernichów. O godz. 19.00 rozpoczynamy losowanie. Organizatorzy i sponsorzy zapewniają bardzo atrakcyjne nagrody!
Dodano: 28-06-2013

XV Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2013

Ruszyły zapisy do XV Biegu Górskiego ŻAR, więcej informacji o tym jubileuszowym wydarzeniu sportowym na www.maratonypolskie.pl, zgłoszenia na www.biurozawodow.pl

Dodano: 22-08-2019

Turniej Europejski - Jaworze vs CzernichówTurniej europejski to audycja łącząca elementy programu publicystycznego z teleturniejem, w którym mieszkańcy gmin rywalizują ze sobą o głosy telewidzów na najciekawsze zaprezentowanie gminy poprzez projekty dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego. W każdej grze biorą udział kilkuosobowe zespoły, dopingowane przez mieszkańców swojej gminy, natomiast wszyscy zainteresowani mogą je śledzić na antenie TVP Katowice. Dodatkowo po emisji każdego odcinka zostanie uruchomione głosowanie SMS-owe dla widzów. Wsparcie uzyskane w ten sposób zostanie wliczone do generalnej punktacji, która zadecyduje o dalszych losach gminy w turnieju.

www.rpo-promocja.slaskie.pl
Dodano: 19-06-2013

Turniej finałowy Piłki Ręcznej i koncerty w amfiteatrze

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Żywiecczyzna serdecznie zaprasza już w najbliższą sobotę (22 czerwca) wszystkich miłośników szczypiorniaka na Turniej Finałowy Piłki Ręcznej, który odbędzie się w hali sportowej w Węgierskiej Górce, w ramach Podbeskidzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt. Po zmaganiach sportowych zapraszamy na godz. 17:30 do miejscowego amfiteatru, gdzie odbędzie się z kolei część artystyczna.
Mecze rozgrywane będą od godz. 8:20 do 15:20. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.recznazywiecczyzna.ubf.pl

Dodano: 19-06-2013

Zawody sportowo - pożarnicze w Gminie Czernichów

Rozpoczęcie zawodów o godzinie 16:00 w dniu 15.06.2013 roku.
Dodano: 12-06-2013

Bezpieczny wypoczynek nad wodą i bezpieczna droga do szkoły

Akcja Policji z Komendy Powiatowej w Żywcu, OSP z terenu Gminy Czernichów i WOPR dla dzieci. W akcji wezmą udział pierwszaki z terenu gminy Czernichów i z gminy Ślemień.
Dodano: 12-06-2013

Turniej Europejski - Jaworze vs Czernichów

W niedzielę 9 czerwca 2013 r. o godzinie 10:00 w centrum Międzybrodzia Bialskiego odbędzie się gra plenerowa w ramach organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz TVP Katowice dla tych gmin naszego regionu, które pozyskały najwięcej środków europejskich, Turnieju Europejskiego pn. "Śląskie do przodu!", w której gmina Czernichów będzie rywalizować z gminą Jaworze. Wszystkich mieszkańców zapraszamy do kibicowania. Od Państwa głosów esemesowych będzie zależał nasz dalszy udział w rozgrywkach, emisja programu 17 czerwca 2013 r. godz. 19:25 w TVP 3 Katowice.
Dodano: 04-06-2013

Koncert dedykowany Fundacji PZOL na Rzecz Wsparcia Chorych Psychicznie

Dnia 9 czerwca 2013 r. o godzinie 18.00 w Piwiarni Żywieckiej odbędzie się koncert dedykowany Fundacji PZOL na Rzecz Wsparcia Chorych Psychicznie. W koncercie wystąpią artyści krakowskiej PIWNICY POD BARANAMI: Rafał Jędrzejczyk, Tamara Kalinowska z zespołem muzycznym oraz twórcy zaprzyjaźnieni z PZOL: Jarosław Kąkol, Janusz Swoszowski, Ryszard Stroński wraz z towarzyszącymi muzykami. Organizatorami koncertu są PZOL Sp. z o.o. w Międzybrodziu Bialskim oraz Piwiarnia Żywiecka. Podczas koncertu poruszone zostaną problemy z dziedziny leczenia chorób psychicznych i uzależnień oraz wskazane możliwości wspomagania osób dotkniętych tymi chorobami. Zostaną również przedstawione cele fundacji i zasady jej funkcjonowania.

Dodano: 28-05-2013

Polskie Koleje Linowe S.A. w Zakopanem serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z ich opiekunami na przejazdy kolejami linowymi PKL S.A.

Z okazji Dnia Dziecka 1.06.2013r. Polskie Koleje Linowe S.A. w Zakopanem serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z ich opiekunami na przejazdy kolejami linowymi PKL S.A.:
• KL-T Gubałówka- Zakopane
• KL Butorowy Wierch- Zakopane
• KL-T Żar- Międzybrodzie Żywieckie
• KL-T Góra Parkowa-Krynica
• KL- Palenica- Szczawnica
w promocyjnej cenie 1,00 zł/os. (bilet w jedną stronę).
Życzymy miłej zabawy.
Prezes Zarządu PKL S.A.
www.pkl.pl

Dodano: 28-05-2013

Pierwsze zajęcia FITNESS w centrum kultury w Międzybrodziu Bialskim

Zapraszamy na zajęcia FITNESS w Centrum kultury w Międzybrodziu Bialskim, pierwsze zajęcia już w sobotę 1 czerwca 2013 roku o godz. 10.00. Zajęcia bezpłatne.
Dodano: 29-05-2013

Towarzystwo Miłośników Międzybrodzia zaprasza na wystawę: PAWEŁ STELLER WYBITNY ŚLĄSKI ARTYSTA-PLASTYK ZWIĄZANY Z MIĘDZYBRODZIEM.

Wystawa będzie udostępniona w miesiącu maju w Izbie Regionalnej Centrum kultury w Międzybrodziu Bialskim.W imieniu Towarzystwa Miłośników Międzybrodzia ZAPRASZAMY, wstęp wolny.
Dodano: 13-05-2013