26 listopada 2020,imieniny Delfiny, Sylwestra, Konrada

Imprezy i wydarzenia

Sebastian Kawa zdobył złoto w 20. Szybowcowych Mistrzostwach Europy w klasie 15 m club standard

W imieniu całej społeczności lokalnej składam najserdeczniejsze gratulacje naszemu mieszkańcowi, życząc kolejnych sukcesów. Sebastian Kawa po raz kolejny udowodnił że jest najlepszy.

Z poważaniem
Wójt Gminy
Barbara Kos-Harat

Dodano: 22-07-2019

Sołecka rywalizacja

Kolejna rywalizacja czterech sołectw przed nami. Wszystkich mieszkańców gminy Czernichów zapraszamy do kibicowania swoim drużynom. W ostatnią sobotę lipca tradycyjnie już staną do rywalizacji cztery drużyny reprezentujące każde z sołectw. Reprezentanci Międzybrodzia Bialskiego, Międzybrodzia Żywieckiego, Czernichowa i Tresnej zmierzą się w sumie w dziewięciu zabawnych konkurencjach. Która drużyna w tym roku okaże się najlepsza? Wszystko rozstrzygnie się 27 lipca na boisku LKS Magórka w Czernichowie. Start o godz. 16.00. Zapraszamy do kibicowania. Rozgrywkom – jak co roku – towarzyszyć będzie część artystyczna. Wystąpi Strażacka Kapela „Sami Swoi” z Czatachowej. Imprezę zakończy wieczorna zabawa taneczna.

Szczegóły na stronie: http://www.gokis.czernichow.com.pl/wiadomosci-cat/art-solecka-rywalizacja,340
Dodano: 24-07-2019

12 lipca 2019 w Żywcu odbyły się uroczyste obchody 100-lecia Policji Państwowej w Żywcu

Powołana ustawą Sejmu II Rzeczypospolitej z dnia 24 lipca 1919 r. już od 100 lat stoi na straży porządku i poszanowania prawa. Uroczystość rozpoczęła się odsłonięciem Tablicy Pamięci przodownika Józefa Szczepanika. Po części oficjalnej zaproszeni goście zwiedzali wystawę. Następnie w Konkatedrze pw. Narodzenia NMP w Żywcu odprawiona została Msza Święta. Po mszy nastąpił przemarsz pododdziałów policji, zaproszonych gości oraz rodzin policjantów do Zamku Habsburgów, gdzie odbyły się uroczystości oficjalne.
Dodano: 15-07-2019

Za mało życia jednego, za mało..

Z przykrością informujemy, że 8 lipca 2019r. odeszła od nas Weronika Grabska-Martyniak. Urodzona w Międzybrodziu Bialskim, była członkiem Towarzystwa Miłośników Międzybrodzia, autorka wielu wierszy o Międzybrodziu w których opiewała piękno rodzinnych stron, uczuciowo zawsze związana ze swoją małą ojczyzną czemu dawała wyraz w swojej poezji. Pożegnanie nastąpi 11 lipca 2019r. w kościele p w. św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim o godz. 15:00. Życzeniem zmarłej było, aby zamiast kwiatów chętni złożyli datki do puszek na działalność hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Dodano: 10-07-2019

Międzynarodowy Bieg Górski Żar już za nami..

Marcin Kubica z Bielska-Białej wygrał 21. edycję Międzynarodowego Biegu Górskiego ŻAR 2019, który odbył się w ostatnią sobotę czerwca w Międzybrodziu Żywieckim. W imprezie wzięło udział 250 zawodników i zawodniczek. Biegacze wystartowali z ulicy Beskidzkiej i mieli maksymalnie dwie godziny na pokonanie malowniczej, ale wymagającej trasy o długości 8,6 km. Najszybciej z tym zadaniem poradził sobie Marcin Kubica z Bielska-Białej – jego wynik to 41:06,2. Drugi był Paulo Veretskyi z ukraińskiego Doniecka z czasem 43:50,6. Trzecie miejsce zajął Kamil Młynarz z Łęcznowoli (44:14,5).
Dodano: 02-07-2019

To nie Szwajcaria, tylko Beskid Mały! Zobacz niezwykły film z krainy beskidzkich jezior

Blisko tysiąc osób bawiło się z "Gościem Niedzielnym" i "Radiem eM" na Górskim Biegu Frassatiego. Reportaż oraz film dostępny na stronie www.gosc.pl

Dodano: 25-06-2019

23 czerwca 2019r. odbyły się w Żywcu uroczystości związane z Jubileuszem 100-lecia Związku Podhalan w Polsce

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w konkatedrze w Żywcu. Mszę koncelebrował bp Roman Pindel a także bp senior Tadeusz Rakoczy. Na rynku żywieckim odbył się pokaz gry na trąbitach. Odbyło się również wręczenie medali oraz wspólne muzykowanie. Jednym z odznaczonych odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej” jest mieszkaniec naszej gminy – Pan Jan Pituła z Regionalnego Stowarzyszenia Kulturalnego Roztoka z Międzybrodzia Żywieckiego.

Serdecznie gratuluję Panu Janowi Pitule tak znamienitego wyróżnienia, życząc dalszych sukcesów w dziedzinie kultury.

Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat

Dodano: 25-06-2019
Dodano: 27-06-2019

Warsztaty w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Południowego

W dniach 18 – 19 czerwca, na zaproszenie Prezydenta Miasta Bielska-Białej pełniącego lidera oraz Instytucji Pośredniczącej dla Regionalnych Inwestycji Terytorialnych Subregionu Południowego Województwa Śląskiego, Wójt Gminy Czernichów Barbara Kos-Harat uczestniczyła w warsztatach poświęconych realizacji instrumentu RIT. Celem spotkania była intensyfikacja współpracy samorządów i wzmocnienie partnerstwa na rzecz realizacji wspólnych zintegrowanych projektów, których źródłem finansowania będzie kontynuacja instrumentu RIT w kolejnej perspektywie finansowej 2021-2027. Podczas konferencji Wójt Gminy Czernichów Barbara Kos-Harat podpisała 2 listy intencyjne.
Dodano: 21-06-2019

Zielona Pracownia w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Czernichowie

14 czerwca w Muzeum Śląskim w Katowicach miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie 5-ej edycji konkursu „Zielona Pracownia”. Przedmiotem konkursu „Zielona Pracownia” jest utworzenie szkolnej pracowni, na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, geologicznych czy chemiczno-fizycznych, którego realizacja wpłynie znacząco na podniesienie świadomości ekologicznej uczniów. Wśród laureatów znalazła się szkoła z naszej gminy - Zespół Szkolno Przedszkolny w Czernichowie.
Dodano: 21-06-2019

Sprzątanie Jeziora Międzybrodzkiego i Żywieckiego

15 czerwca 2019 r. odbyła się akcja sprzątania jeziora Międzybrodzkiego i Żywieckiego. W akcję zaangażowani byli: Społeczna Straż Rybacka, OSP Bielsko-Biała Hałcnów – organizatorzy akcji, OSP Czernichów, OSP Międzybrodzie Bialskie, OSP Międzybrodzie Żywieckie, OSP Porąbka, OSP Kobiernice, OSP Czaniec, OSP Bujaków oraz 8 jednostek OSP z Bielska-Białej wraz z drużynami MDP. W inicjatywę włączyli się również płetwonurkowie, jednostki policji, wędkarze. Partnerami akcji byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Czernichowie, Gmina Czernichów, Gmina Porąbka, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.
Dodano: 21-06-2019

Bieg Frassatiego

W ekstremalnym upale przyszło zmierzyć się z trasą uczestnikom Górskiego Biegu Frassatiego w Międzybrodziu Bialskim, który odbył się 15 czerwca 2019r. Na starcie imprezy pojawiło się blisko 300 osób. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w biegu. Wyniki biegu we wszystkich kategoriach można znaleźć tutaj: http://chronotex.pl/wyniki/
Biegowi towarzyszył piknik z atrakcjami dla całych rodzin i biegami dla dzieci. Na zakończenie wystąpił Carrantuohill – zespół grający irlandzki folk. Zdjęcia dostępne na stronie https://biegfrassatiego.gosc.pl

info. GOKiS Czernichów
Dodano: 21-06-2019

Bieg na Żar - trwają zapisy

Zapraszamy na XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019. Impreza odbędzie się w ostatnią sobotę czerwca. Trwają zapisy osób, które chcą wziąć udział w biegu. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.
Dodano: 14-05-2019

REKRUTACJA do wolontariatu w Szlachetna PACZKA

Właśnie ruszyliśmy z REKRUTACJĄ do #wolontariatu w Szlachetna PACZKA.
SZUKAMY WOLONTARIUSZY!! Jeżeli szukasz wyzwań i chcesz zdobyć doświadczenie dołącz do naszego zespołu. To idealny wolontariat dla tych, którzy nie boją się podejmować trudnych decyzji i chcą zmieniać świat wokół siebie. Jeżeli jesteś otwarty na zmiany i chcesz poczuć, że masz wpływ na to co dzieje się dookoła. Od ilości wolontariuszy zależy ile rodzin w Gmina Czernichów otrzyma pomoc. Dołącz do NAS! Więcej informacji i zgłoszenia do wolontariatu na: www.superw.pl lub pod nr tel 733-035-372. #DziękiTobie zmieni się historia ludzi w potrzebie.
Dodano: 10-06-2019

Akcja sprzątania jeziora Międzybrodzkiego i Żywieckiego

Społeczna Straż Rybacka oraz OSP Bielsko-Biała Hałcnów zapraszają na akcję sprzątania jeziora Międzybrodzkiego i Żywieckiego leżącego w obwodzie gminy Czernichów, które odbędzie się 15.06.2019r. - Czernichów, boisko obok niebieskiej kładki, rozpoczęcie o godz. 8:00.
Dodano: 05-06-2019

Program Górskiego Biegu Frassatiego

Bieg główny, biegi dla dzieci, pokaz iluzjonistyczny, koncert Carrantuohill to tylko niektóre atrakcje, które będą na was czekać już 15 czerwca w Międzybrodziu Bialskim. Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://biegfrassatiego.gosc.pl. Dla najmłodszych biegaczy przygotowano 100 pakietów w 5 biegach. Zapisy do 13 czerwca do godziny 20:00 lub wyczerpania limitu miejsc - Zapisy i Regulamin Dziecięcych Biegów Frassatiego.
Dodano: 11-06-2019

Delegacja z wizytą na uroczystych obchodach 100 lecia powstania jednostki OSP Łopiennik Dolny

W miniony weekend delegacja jednostki OSP Międzybrodzie Żywieckie wraz z Panią Wójt Barbarą Kos-Harat na czele, brała udział w uroczystych obchodach 100 lecia powstania jednostki OSP Łopiennik Dolny, w woj. Lubelski.
Dodano: 04-06-2019

XXI Przegląd Powiatowych Orkiestr Dętych

Po raz XXI już Starostwo Powiatowe zorganizowało Przegląd Powiatowych Orkiestr Dętych. Gminę Czernichów reprezentowały Orkiestra Dęta OSP Międzybrodzie Bialskie oraz Orkiestra OSP Czernichów - Tresna.


źródło: beskidLIVE.pl

Fotorelacja dostępna na stronie internetowej http://www.zywiec.powiat.pl/post/slonce-muzyka-i-wspaniala-atmosfera-towarzyszyly-xxi-powiatowemu-przegladowi-orkiestr-detych,3654.html
Dodano: 03-06-2019

Sebastian Kawa znów na podium

Mieszkaniec Międzybrodzia Żywieckiego po raz ósmy sięgnął po tytuł Mistrza Europy. Serdecznie gratulujemy.

Szczegóły dostępne na https://www.aeroklub-polski.pl/aktualnosci/cztery-medale-polakow-na-szybowcowych-mistrzostwach-europy/?fbclid=IwAR3RWVR_DZr0PcI4BMO7x2neathyAhUQXFSCA3QMFKqmUWYjBVEUDREemog
Dodano: 28-05-2019

Powiatowe święto strażaków pod Grojcem

18 maja 2019 roku w amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu odbyły się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Strażaka, w której uczestniczyły wszystkie jednostki z terenu Gminy Czernichów (OSP Międzybrodzie Bialskie, OSP Międzybrodzie Żywieckie, OSP Czernichów-Tresna). Mszy Św. w intencji strażaków przewodniczył ks. Prałat Stanisław Kozieł. Tegoroczne obchody obfitowały w wyróżnienia osób, które swoją pracą, postawą i zaangażowaniem przyczyniły się do poprawy stanu ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu żywieckiego. Wśród odznaczonych są mieszkańcy naszej gminy: druh Łukasz Kamiński - odznaczony złotym medalem za zasługi dla pożarnictwa, druh Mariusz Górski - odznaczony srebrnym medalem za zasługi dla pożarnictwa, druh Sebastian Stefański - odznaczony brązowym medalem za zasługi dla pożarnictwa. Wręczono także statuetki w plebiscycie tygodnika Żywiecka Kronika Beskidzka – „Strażacy na medal 2019”. W kategorii strażacy ochotnicy w najlepszej trójce znalazł się Radosław Dendys..
Dodano: 21-05-2019

Podziękowanie

Za odwagę, wysiłek, serce i zaangażowanie włożone w ratowanie mienia i dobytku podczas wczorajszych intensywnych opadów deszczu składam serdeczne podziękowania wszystkim jednostkom straży z terenu Gminy Czernichów - OSP Czernichów-Tresna, OSP Międzybrodzie Bialskie, OSP Międzybrodzie Żywieckie. To strażacy ochotnicy, mieszkańcy naszej gminy są niezawodni i niezastąpieni, na Nich zawsze można liczyć. Dziękuję również wszystkim służbom i mieszkańcom zaangażowanym w akcję.

Konieczność interwencji służb można zgłaszać pod numerem telefonu 532721274 lub 338661325.
Informuję, że skutki wczorajszych intensywnych opadów będą usuwane stopniowo w miarę możliwości.

Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat
Dodano: 24-05-2019

Uroczystości gminne Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Fotorelacja z Gminnych uroczystości Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Czernichowie.
Dodano: 06-05-2019

Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Wójt Gminy Czernichów oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić na obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się w dniu 3 maja 2019 roku w Czernichowie.

Program obchodów:
9:00 zbiórka przy remizie OSP w Czernichowie i przemarsz do Kościoła
9:30 Msza Święta z udziałem Orkiestry Dętej, Chóru Kamerton i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czernichowie.

Szczegóły dostępne na stronie http://www.gokis.czernichow.com.pl/wiadomosci-cat/art-3-maja-w-gminie-czernichow,322. Zapraszamy do zamanifestowania swojego patriotyzmu poprzez wywieszenie flag narodowych na domach.
Dodano: 30-04-2019

Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc to czas pokoju, miłości i radości. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.
Dodano: 18-04-2019

Konkurs kulinarny pn. Wielkanocny Stół już za nami..

W minioną sobotę 13 kwietnia w Międzybrodziu Bialskim odbył się konkurs kulinarny „Wielkanocny Stół”. Co powinno znaleźć się na wielkanocnym stole? Jakie potrawy najłatwiej i najszybciej przyrządzić? Posłuchajmy - https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/to-prawdziwe-pysznosci/41262. Kliknij dowiedz się więcej aby zobaczyć zdjęcia.
Dodano: 15-04-2019

Stoły Wielkanocne 2019 w Gminie Czernichów

Każdego roku w Gminie Czernichów jest okazja, by lepiej poznać tradycje stołu wielkanocnego i skosztować znakomitych potraw przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Przed nami kolejna edycja imprezy pn. „Stoły Wielkanocne”.

Zapraszamy 13 kwietnia (sobota) o godz. 10.00 do Sali OSP w Międzybrodziu Bialskim.

Impreza ma charakter konkursu, a jej zadaniem jest promowanie regionalnych tradycji związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Czernichów przekazują uczestnikom informacje o zwyczajach i obrzędach, które warto kultywować w naszych domach. Goście mogą degustować potrawy i dowiedzieć się jak powinien wyglądać wielkanocny stół, z czego ma się składać święconka i palma.
Dodano: 12-04-2019

Akcja sprzątania Międzybrodzia Żywieckiego

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzybrodzia Żywieckiego do przyłączenia się do akcji sprzątania potoków, nabrzeży, terenów gminnych. Szczegóły na plakacie.
Dodano: 05-04-2019

Wybrano Sołtysa i Radę Sołecką w Międzybrodziu Żywieckim

Ostatnie zebranie sołeckie w Gminie Czernichów odbyło się 31 marca 2019 w Międzybrodziu Żywieckim. Na zebraniu wybrano sołtysa wsi Międzybrodzie Żywieckie, którym ponownie został Pan Jacek Kliś oraz radę sołecką w składzie: Anna Bednarz. Szymon Dudek, Robert Kliś, Adam Kos, Mirosław Martyniak, Danuta Wawak.

Serdecznie gratuluję sołtysowi oraz całej radzie, życząc skutecznej i owocnej działalności na rzecz swojej „Małej Ojczyzny”, satysfakcji z wykonywania mandatu społecznego oraz dobrej współpracy z mieszkańcami.

Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat
Dodano: 02-04-2019

Akcja Czyste Międzybrodzie

Sołtys i Rada Sołecka Międzybrodzia Bialskiego zapraszają na akcję "Czyste Międzybrodzie", które odbędzie się 6 kwietnia 2019r. Szczegóły na plakacie.
Dodano: 25-03-2019

Spotkanie z laureatami XXVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mieszkam w Beskidach

6 kwietnia 2019r. o godz. 10:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Świnnej odbędzie się spotkanie z laureatami XXVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mieszkam w Beskidach, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej. Organizatorzy docenili prace uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzybrodziu Bialskim, Przedszkola w Międzybrodziu Bialskim, Przedszkola w Międzybrodziu Żywieckim, Szkoły Podstawowej w Czernichowie, Szkoły Podstawowej w Międzybrodziu Żywieckim i Gimnazjum w Międzybrodziu Żywieckim. Jest to dla nas ogromna radość, gdyż z terenu naszej gminy mamy aż 38 laureatów. Szczegóły na stronie http://mieszkamwbeskidach.pl/.

Składam podziękowania Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Świnnej – organizatorowi konkursu. Uczestnikom i laureatom gratuluję zaangażowania, kreatywności oraz staranności wykonanych prac. Dziękuję również opiekunom za ich trud i włożoną pracę. Beskidy widziane okiem młodych plastyków są jeszcze piękniejsze, ciekawsze i atrakcyjniejsze.

Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat
Dodano: 02-04-2019

Konferencja poświęcona nowoczesnym elementom oświetlenia w przestrzeni publicznej

Z inicjatywy Stowarzyszenia Elektryków Polskich oddział Bielsko-Bialski w dniach 28-29 marca odbyła się konferencja poświęcona nowoczesnym elementom oświetlenia w przestrzeni publicznej, w której uczestniczyła Wójt Gminy Czernichów Barbara Kos-Harat. Na konferencji poruszano m.in. tematy oświetlenia jako inteligentnej przestrzeni publicznej, architektury światłem obiektów budowlanych jako element podnoszący walory przestrzeni publicznej, optymalizacji kosztów oświetlenia ulicznego. Konferencja odbyła się pod patronatem naukowym Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
Dodano: 29-03-2019

Konferencja podsumowująca projekt - LGD Żywiecki Raj

W dniu wczorajszym w GOK w Łodygowicach, Wójt Gminy Czernichów uczestniczyła w konferencji podsumowującej projekt, którego celem było wypracowanie założeń dla projektowanej marki. Organizatorem wydarzenia była LGD Żywiecki Raj.
Dodano: 28-03-2019

Wybrano Sołtysa i Radę Sołecką w Czernichowie

24 marca 2019 w sołectwie Czernichów odbyło się kolejne zebranie wiejskie. Na zebraniu wybrano sołtysa wsi Czernichów, którym ponownie został Pan Wiesław Kliś oraz radę sołecką w składzie: Jan Błachut, Mieczysław Czylok, Rafał Dudek, Żaneta Kukiełka, Leszek Nowak, Bogumiła Wojtanek.

Serdecznie gratuluję sołtysowi oraz całej radzie, życząc skutecznej i owocnej działalności na rzecz swojej „Małej Ojczyzny”, satysfakcji z wykonywania mandatu społecznego, dobrej współpracy z mieszkańcami.

Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat


Dodano: 26-03-2019

Wybrano Sołtysa i Radę Sołecką w Tresnej

Kolejne zebranie wiejskie odbyło się 17 marca 2019 w sołectwie Tresna. Na zebraniu wybrano sołtysa wsi Tresna, którym została Pani Maria Pantoł oraz radę sołecką w składzie: Marek Białek, Rafał Drewniak, Janusz Gębala, Władysława Hankus, Jowita Kowszyn–Sumara, Janusz Kubień.

Serdecznie gratuluję sołtysowi oraz całej radzie, życząc skutecznej i owocnej działalności na rzecz swojej „Małej Ojczyzny”, satysfakcji z wykonywania mandatu społecznego, dobrej współpracy z mieszkańcami.

Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat
Dodano: 18-03-2019

Nowy Sołtys i Rada Sołecka w Międzybrodziu Bialskim

10 marca 2019 w Międzybrodziu Bialskim odbyło się sołeckie zebranie wiejskie. Zgromadzenie wybrało sołtysa wsi Międzybrodzie Bialskie, którym został Pan Wiktor Czulak oraz radę sołecką w składzie: Andrzej Kastelik, Antoni Dudek, Janusz Ryłko, Małgorzata Waluś, Marek Polak, Marek Szlagor, Piotr Zontek, Stanisław Flisek, Tadeusz Harat, Zofia Naglik.

Serdecznie gratuluję nowo wybranemu sołtysowi oraz całej radzie, życząc skutecznej i owocnej działalności na rzecz swojej „Małej Ojczyzny”, satysfakcji z wykonywania mandatu społecznego, dobrej współpracy z mieszkańcami.

Wójt Gminy Czernichów
Barbara Kos-Harat
Dodano: 12-03-2019

Konwent Burmistrza i Wójtów Powiatu Żywieckiego

W dniu 4 marca 2019, w Świnnej odbył się konwent burmistrza i wójtów powiatu żywieckiego, w którym uczestniczyła Wójt Gminy Czernichów Barbara Kos-Harat. Posiedzenie konwentu dotyczyło m.in. zarządzania kryzysowego, rozbudowy sieci gazowej na Żywiecczyźnie.
Dodano: 05-03-2019
Dodano: 01-03-2019
Dodano: 25-02-2019
Dodano: 25-02-2019

PKL z ofertą specjalnej promocji dla dzieci z terenu Gminy Czernichów

Na okres ferii zimowych Polskie Koleje Linowe przygotowały specjalną promocję dla wszystkich dzieci do 15 lat, z terenu Gminy Czernichów (Czernichów, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie, Tresna).

Zniżka 50% na skipass 4-godzinny na podstawie legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego rodzica – dotyczy dzieci przedszkolnych (w starych dowodach adres zameldowania w nowych dowodach organ wydający dokument).

Promocja trwa od 12 stycznia do 28 lutego 2019r. Promocyjne skipassy do nabycia w kasie. Zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/2161545553906712/
Dodano: 15-01-2019
Dodano: 07-02-2019
Dodano: 07-02-2019
Dodano: 07-02-2019
Dodano: 06-02-2019
Dodano: 07-02-2019
Dodano: 30-01-2019
Dodano: 02-01-2019
Dodano: 21-01-2019
Dodano: 25-01-2019
Dodano: 24-01-2019