18 czerwca 2019,imieniny Marka, Elzbiety

Firma Beskid Media Sp. z o.o. wybuduje nowoczesną sieć światłowodową w Czernichowie - to już kolejna tego typu inwestycja

Drodzy mieszkańcy informujemy, iż firma Beskid Media Sp. z o.o. będzie realizowała projekt „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, dotyczący budowy szerokopasmowej sieci światłowodowej na terenie naszej gminy. W związku z tym, już wkrótce mieszkańcy Czernichowa będą mieli dostęp do superszybkiego Internetu z prędkościami aż do 800Mb/s, telewizji kablowej z dostępem do ponad 200 kanałów oraz telefonii cyfrowej bez limitu, w ramach której abonenci sieci Beskid Media rozmawiają zawsze za darmo..

W związku z prowadzoną inwestycją informujemy mieszkańców, iż upoważnieni przez firmę Beskid Media projektanci, odwiedzą Państwa domy, aby ustalić czy są Państwo zainteresowani darmowym przyłączem do sieci światłowodowej. W pierwszym etapie projekt swym zasięgiem obejmie główne ulice. Szczegóły na temat projektu dostępne są w Punktach Obsługi Klienta: w Kętach przy ulicy Sienkiewicza 14, w Wadowicach przy ul. Lwowskiej 19 oraz w Żywcu przy ulicy Ks. Pr. St. Słonki 20a.

Informacje można uzyskać także pod numerem telefonu 33 333 88 88 oraz na naszej stronie internetowej www.beskidmedia.pl
22-02-2018 12:08:19 - Wpis utworzył użytkownik admin