26 listopada 2020,imieniny Delfiny, Sylwestra, Konrada

Informacje dotyczące III etapu wyścigu Tour de Pologne przebiegającego przez Gminę Czernichów

Szanowni Mieszkańcy, poniżej przekazujemy informacje organizatora Tour de Pologne dotyczące III etapu wyścigu przebiegającego przez Gminę Czernichów. Zapraszamy do zapoznania się i udostępniania wiadomości.

„W dniu 7 sierpnia 2020 r. przez teren Powiatu Żywieckiego będzie przebiegała trasa 77 Wyścigu Tour de Pologne UCI WORLD TOUR 2020 przez miejscowości: Porąbka od mostu Zapory, Międzybrodzie Bialskie, Czernichów, Oczków, Kocierz Moszczanicki, Kocierz Rychwałdzki, Przełęcz Kocierska, Targanice, Pu-szcza Wielka, Porąbka (dwa okrążenia), Łodygowice, Bierna, Zarzecze z metą w Bielsku – Białej od godziny 16:15 do godziny 16:45 w okolicach Hotelu Dębowiec.
Start wyścigu będzie w miejscowości Wadowice – Plac Jana Pawła II – o godzinie 11:15. W wyżej wymienionych miejscowościach ruch drogowy będzie zamknięty od godziny 11:30 do godziny 14:00, a w miejscowościach Łodygowice, Bierna, Zarzecze, Tresna, Czernichów do ulicy Pogodnej ruch będzie zamknięty od godziny 14:00 do godziny 15:15.

Organizator wyścigu informuje, iż w wyżej wymienionym dniu oraz godzinach nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym, za co serdecznie przepraszamy. Zwracamy się również z prośbą o zamknięcie bram wjazdowych do posesji, zamknięcie zwierząt domowych, usunięcia zaparkowanych samochodów na jezdni i innych przeszkód. Zwracamy się również o informację dla pracowników zakładów i instytucji o utrudnieniu ruchu drogowego zaczynających i kończących pracę na pierwszej i drugiej zmianie.

Prosimy mieszkańców o liczny i sportowy doping, w miarę możliwości reklamę zakładu, instytucji, posesji prywatnych – zachowanie wszelkich środków sanitarnych (maseczki, odległości do 1,5 metra) oraz nie dotykać kolarzy ani nie polewać ich wodą.

Z poważaniem
Koordynator Wyścigu
Grzegorz Szafrański”.
23-07-2020 14:57:48 - Wpis utworzył użytkownik admin