logo
-A A A+

Dzisiaj : 14 Lip 2024

Imieniny : Ulryka, Bonawentury, Kamila

Już wkrótce Górski Bieg Frassatiego 2024
Już wkrótce Górski Bieg Frassatiego 2024

13 Cze -  10:54 | Aktualności | Mat. prasowe | 460


 

null
fot. null

Drodzy Mieszkańcy!

W związku z organizacją Górskiego Biegu Frassatiego, który odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2024 r. wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w organizacji ruchu, które dotyczą ulic: Sportowej, Żywieckiej, Bielskiej, Nowy Świat i Strażackiej.

ul. Sportowa: zamknięcie ulicy dla ruchu pojazdów na całej długości (od skrzyżowania z DW948 do końca):

- od godziny 6:00 do 9:30 z wyłączeniem mieszkańców i pojazdów kierowanych na parkingi przy ww. ulicy, przez kierujących ruchem ze strony organizatora;

- od godziny 9:30 do 9:50 bez wyjątku, przez kierujących ruchem ze strony organizatora ze względu na start biegu.

ul. Żywiecka: Zamknięcie dla ruchu pojazdów DW948 na odcinku od skrzyżowania z ul. Sportową do skrzyżowania (ronda) z ul. Bielską od 9:45 do 9:50.

ul. Bielska (od Ronda do skrzyżowania z ulicą Nowy Świat): Zamknięcie w godzinach od 9:45 do 9:50.

ul. Nowy Świat: Zamknięcie dla ruchu pojazdów ul. Nowy Świat od skrzyżowania z ul. Bielską do końca (rozpoczęcia drogi leśnej przy szlaku zielonym) od godziny 9:45 przez kierujących ruchem ze strony organizatora. Po przebiegnięciu ostatniego biegacza nastąpi stopniowe otwieranie ul. Nowy Świat dla ruchu pojazdów, aż do opuszczenia jej zupełnie przez biegaczy.

ul. Strażacka: zamknięcie ul. Strażackiej na wlocie z DW948 (ul. Żywiecka) od czasu przebiegnięcia pierwszego biegacza (około 11:15) do zakończenia biegu (14:30) (dojazd dla służb ratunkowych).

Przepraszamy za utrudnienia, prosimy o wyrozumiałość i gorąco zachęcamy do dopingowania biegaczy. Zapraszamy również na trasę biegu i piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci, który odbędzie się nad jeziorem przy ul. Sportowej. Szczegóły na stronie internetowej biegu.

Organizatorzy Górskiego Biegu Frassatiego